“Yazmak varlığımızı ortaya koymanın önemli bir yolu. Atölyede katılımcılar kendileri gibi insanlarla bir araya gelerek hem sohbet etme hem de
yazdıklarını görünür ve anlaşılır kılma fırsatı buluyorlar.” Gaye Dinçel

Yazma Eğitmeni ve danışman  Gaye Dinçel ‘in Ankara’da yürüttüğü yazı atölyeleri, yazmanın ipuçların öğrenmek ve yazma macerasına dahil olmak için keyifli bir fırsat sunuyor. Yetişkinler için açılacak yeni atölye grubu, 25 Nisan 2017’de başlayacak ve 8 hafta sürecek.

Çocuk Atölyeleri  

Yazmaya hevesli ve 8-12 yaş grubundaki çocuklara yönelik atölyeler de düzenleyen yazma eğitmeni Gaye Dinçel ve Psikolog Ernur Yanbastıoğlu , yazı atölyelerinde çocuklarla oyunlar oynayıp, karakter oluşturmayı, hayal etmeyi ve keşfetmeyi öğretirken yeni öyküler ortaya çıkarıyorlar.

Yazmak isteyen çocukların hayal dünyasına yaratıcı katkılar sunan atölyeler sonunda size özel bir yazı defterine de sahip oluyorsunuz. Bu fotoğrafta defterinizle yer almayı istiyorsanız, yazı çizi atölyesi çok yakında başlıyor…

http://yazicizi.com/

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikBana Yazı Karakterini Söyle!
Sonraki İçerikYaratıcı Endüstriler ve Odak Ülke Türkiye
Uludağ Üniversitesi Turizm-Otelcilik - Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu. Reklamcılar Derneğinde aldığı Reklam-Strateji-İnteraktif medya eğitimleri sonrası çeşitli reklam ajanslarında marka ve proje yöneticiliği yaptı. Pazarlama İletişimi ve Satış, Sosyal Medya, Tasarım Kültürü, Girişimcilik ve NLP eğitimleri aldı. 2009’da kendi tasarımlarından oluşan markası Lui & Luisa yı kurdu. Aynı yıl öykü, söyleşi ve gezi yazıları çeşitli dergilerde yayımlandı. 2014’de kurulan Röportaj Atölyesinde Türkiye’nin önde gelen gazeteci ve akademisyenlerinden röportaj yazarlığı eğitimi aldı. Markalaşma, tasarım, moda ve sanat alanlarında çoklu projeler geliştiriyor. İstanbul Art News’te yaratıcı alanlarda markalaşma söyleşileri yapıyor ve yazname.com sitesinde bağımsız yazarlık çalışmalarına devam ediyor.