“Yazmak varlığımızı ortaya koymanın önemli bir yolu. Atölyede katılımcılar kendileri gibi insanlarla bir araya gelerek hem sohbet etme hem de
yazdıklarını görünür ve anlaşılır kılma fırsatı buluyorlar.” Gaye Dinçel

Yazma Eğitmeni ve danışman  Gaye Dinçel ‘in Ankara’da yürüttüğü yazı atölyeleri, yazmanın ipuçların öğrenmek ve yazma macerasına dahil olmak için keyifli bir fırsat sunuyor. Yetişkinler için açılacak yeni atölye grubu, 25 Nisan 2017’de başlayacak ve 8 hafta sürecek.

Çocuk Atölyeleri  

Yazmaya hevesli ve 8-12 yaş grubundaki çocuklara yönelik atölyeler de düzenleyen yazma eğitmeni Gaye Dinçel ve Psikolog Ernur Yanbastıoğlu , yazı atölyelerinde çocuklarla oyunlar oynayıp, karakter oluşturmayı, hayal etmeyi ve keşfetmeyi öğretirken yeni öyküler ortaya çıkarıyorlar.

Yazmak isteyen çocukların hayal dünyasına yaratıcı katkılar sunan atölyeler sonunda size özel bir yazı defterine de sahip oluyorsunuz. Bu fotoğrafta defterinizle yer almayı istiyorsanız, yazı çizi atölyesi çok yakında başlıyor…

http://yazicizi.com/

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikBana Yazı Karakterini Söyle!
Sonraki İçerikYaratıcı Endüstriler ve Odak Ülke Türkiye
Uludağ Üniversitesi Turizm İşletme & Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu. Reklamcılar Derneğinde aldığı Reklam-Strateji-İnteraktif Medya eğitimleri sonrası çeşitli reklam ajanslarında marka yöneticiliği yaptı. Pazarlama İletişimi, Sosyal Medya, Kişisel Gelişim ve Tasarım Kültürü üzerine eğitimler aldı. 2009’da kendi tasarım markasını kurdu. Öykü, söyleşi ve gezi yazıları çeşitli dergi ve gazetelerde yayımlandı. 2014’de kurulan Röportaj Atölyesi’nde, Röportaj yazarlığı eğitimi aldı. İletişim, Tasarım, Moda ve Sanat alanındaki partnerleriyle çoklu projeler geliştiriyor. İstanbul Art News’te yaratıcı alan söyleşileri yapıyor. Tiyatro ve sahne sanatları eğitimine devam ediyor. www.yazname.com ‘un kurucusu ve kreatif editörü.

CEVAP VER